פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

יום החינוך בבי"ס המתמיד

יום החינוך בבי"ס המתמיד אפשר הצצה לתהליכי הוראה, ללמידה ולעשייה הבית ספרית. התערוכה הציגה את עבודותיהם של תלמידי כיתות א'-ח'. התהליכים שהוצגו שיקפו למידה המבטאת כישרון ויצירתיות. בכל התהליכים הוצג רציונל, תוצרי כתיבה אישית, קבוצתית, רפלקטיבית וביקורתית. 

בתערוכה הוצגו מתודולוגיות ופרקטיקות הוראה חדשניות, כמו למידה דרך משחקים, למידה שיתופית, הוראה אינטר- דיסיפלינרית. בכל אלה מושם דגש על מיומנויות חקר, כתיבה, שיח וחשיבה ביקורתית. כל אלה יתקיימו, כשלתלמידים ניתנה זכות הבחירה, וזאת כדי להבטיח שהלמידה תיעשה מתוך הנאה, סקרנות ושמחה אמיתית.  

בחלק השני של ערב יום החינוך הוזמנו ההורים והקהילה כולה למופע "אני ישראלי". מופע המבוסס על שירים המסמלים תקופות ואירועים שונים לאורך ההיסטוריה וזאת במטרה לחבר ולחנך את ילדי ביה"ס למוטיבים ולערכים ישראלים. במופע השתתפו כל תלמידי ביה"ס. 

כמי שמופקדים על חינוך הילדים במתמיד, אנו רואים את עצמנו, מחויבים בראש ובראשונה, לחבר את תלמידינו אל ההיסטוריה, אל המסורת והמורשת ולהפגיש אותם עם אוצרות התרבות היהודית. בד בבד, לפתח אצלם זהות יהודית אזרחית ישראלית, לחנך אותם לאחריות, לאהבת אדם, ליכולת לנהל דו שיח מכבד, ביקורתי וחושב.

 ילדי המתמיד מפריחים בלונים ילדי המתמיד רוקדים על הבמה 

 

אלבום תמונות מיום החינוך במתמיד תשע"ו 

לינקים בפוטר
דלג על לינקים בפוטר
nagish
עבור לתוכן העמוד