פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

יום חינוך בבית ספר "המנחיל"

טקס האוסקר אותו מפיק אילן המורה לקולנוע יחד עם תלמידי בית הספר וצוות המורים הוא גולת הכותרת של יום החינוך מזה ארבע שנים. 

 

השנה נכחנו בטקס חגיגי ומושקע. כל שכבה יצרה סרט בו היא משחקת, שרה, רוקדת ומציגה. את טקס האוסקר פתחה תזמורת כלי הנשיפה של בית הספר שמורכבת מתלמידי כיתה ד'. 

 

פרסי האוסקר נקטפו והבחירה של חבר השופטים הייתה קשה. כל הכבוד לזוכים ולכל תלמידי בית הספר שלקחו חלק, השקיעו והתרגשו! כל הכבוד לאילן המורה שעשה לילות כימים כדי להפיק את הטקס החגיגי והשקיע בכל סרט וסרט. 

 

בהמשך לטקס האוסקר, ביום החינוך אנו נוהגים להציג תוצרי למידה של התלמידים בהם השקיעו במהלך השנה. בכל קומה בבית הספר הוצגה תערוכה - מכיתות א' ועד כיתות ח'. בין התערוכות - דגמי הצמח וחלקיו, משחקי למידה, דגמים בנושא חשמל, מערכת ההובלה, המודל החלקיקי ועוד... 

 

ביום זה נערך גם ערב שורשים בשיתוף הורי שכבת ז בו הוצגו עבודות השורשים של התלמידים וטעמנו ממטעמי עדות. ההורים והתלמידים בקרו בתערוכות עם סיום טקס האוסקר ונהנו מאוד. 

 

במגמת רובוטיקה התלמידים הציגו פרוייקטים של רובוטים - פחי מחזור אלקטרונים, כספת רובוטית ומופע של רובוט חייל שמצדיע ומתופף, רובוט תורן שמעלה ומוריד את הדגל ורוקד. ההורים והתלמידים התרשמו מאוד וזכו לראות דגמים חדשים. הדגמים יוצגו השנה בכנס ארצי באוניברסיטת בר אילן. כבוד למשפחת "המנחיל"

 

 מוצג בתערוכה: חוקרים את היקום טקס חלוקת פרסי אוסקר 

 

לינקים בפוטר
דלג על לינקים בפוטר
nagish
עבור לתוכן העמוד