פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

Bienvenidos א -לה בית ספר "הגפן"

במהלך החודש ביקרו בבית הספר "הגפן" שברמת גן שתי משלחות בינלאומיות מאמריקה הלטינית. בתחילת החודש ביקרה בביה"ס משלחת של 10 מנהלי בתי ספר מהעיר PAIPA שבקולומביה במטרה ללמוד מה המשמעות של חינוך לקיימות. ראש העיר של PAIPA ביקר בישראל לפני שנים אחדות, התרשם מהעבודה של בתי הספר בארץ בנושא חינוך לקיימות והחליט כתוצאה מביקור זה לפתח את הנושא בבתי הספר שבעירו.

בשבוע שעבר התארחו בבית הספר "הגפן" קבוצה של 25 אנשי חינוך מ-12 ארצות מאמריקה הלטינית במסגרת השתלמות בינלאומית שעורכת מדינת ישראל בנושא חינוך לפיתוח בר קיימא. 

בית ספר "הגפן", כאחד מבתי הספר המובילים בארץ בנושא החינוך לקיימות, נבחר ע"י מרכז מש"ב שבמשרד החוץ, העוסק בסיוע של מדינת ישראל לארצות מתפתחות בנושאי חינוך, לארח את הקבוצות על מנת להעניק להם השראה ללמידה ועשייה בתחום. התלמידים קיבלו את האורחים מדרום אמריקה בברכות בשפתם-ספרדית ומנהל ביה"ס, ד"ר ארני מרקוס, נפרד מהם בהענקת תעודת הוקרה על נטיעת עצים ביערות ירושלים מטעם הקק"ל ורישום בספר הכבוד. שתי הקבוצות התרשמו עמוקות מהעשייה החינוכית החדשנית ומהיזמות הסביבתית שהציגו תלמידי ביה"ס ומוריו והם סיכמו את הביקור במילים "זה היה ביקור מרגש...יש לנו מה ללמוד... כל הכבוד לבית הספר על הפעילות החינוכית המשמעותית שהציגו תלמידי ביה"ס ומוריו".

לינקים בפוטר
דלג על לינקים בפוטר
nagish
עבור לתוכן העמוד