פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מפגש סיכום פעילות תכנית הקשר הרב דורי באהל שם

מפגש סיכום פעילות תכנית הקשר הרב דורי באהל שם (הגדל)

בתאריך 16/6/14 התקיים מפגש סיום אשר סיכם את הפעילות במסגרת התכנית "הקשר הרב דורי" בתיכון "אהל שם".

מטרת התכנית הנ"ל הינה יצירת דיאלוג בין דורי התורם לצמצום פערים טכנולוגיים בקרב אוכלוסיית מבוגרים. השנה נפתחה לראשונה קבוצה לאוכלוסייה דוברת רוסית. המבוגרים הגיעו לתיכון "אהל שם" על בסיס שבועי על מנת להיפגש עם תלמידים הלומדים במגמת לימודי רוסית לבגרות.

הפרויקט הופעל במסגרת שיתוף פעולה בין עיריית רמת גן – היחידה לטיפול בתלמידים עולים ובני עולים, תיכון "אהל שם", משרד לאזרחים ותיקים, משרד החינוך ובית התפוצות.

הפרויקט התקיים בליווי מסור של בטי קז'דן מטעם "אהל שם", אנה גרושביץ מטעם היחידה לטיפול בתלמידים עולים ובני עולים ותמי גרין- מנהלת הפרויקט הארצי.

במהלך המפגש המסכם מבוגרים והנערים השתתפו בפעילות חווייתית ושיתפו בחוויותיהם אשר חוו במהלך השנה. המבוגרים ציינו כי התכנית סייעה להם רבות בעיקר במישור הרגשי. הם נחשפו לעולמם הצעיר של נערים והרגישו חום, פתיחות, אכפתיות ושיתוף פעולה הדדי. משתתפת אחת אף ציינה כי היא אוהבת את התכנית ואת הנערים כמו את הנכדים שלה.

הנערים ציינו כי הם הפיקו רבות מן התהליך והביעו תודה על החשיפה לעולם חדש – עולמם של המבוגרים. בנוסף, הם טענו כי המבוגרים העשירו את הידע שלהם במגוון רחב של תחומים ושיתפו אותם בחוויות ובניסיון הרב שלהם. מנהל בית הספר - שמואל קינן ותמי גרין - מנהלת הפרויקט הארצי הגיעו על מנת לברך ולהדגיש את חשיבותה הרבה של פרויקט.

בהמשך הערב משתתפי התכנית נהנו מארוחה אשר כללה מאכלים שהוכנו על ידיהם.

אנו מודים למשתתפי התכנית ולכל הגורמים אשר לקחו חלק בקידום התכנית וביצועה.

אנו נשמח לקיים את התכנית גם בשנה הבאה ואף להרחיבה.

לינקים בפוטר
דלג על לינקים בפוטר
nagish
עבור לתוכן העמוד