פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליוןדלג על בר עליון
תוכן העמוד תוכן העמודדלג על תוכן העמוד

פרס ארצי למגמת התקשורת של אורט אבין

הסרט "דור הלקוחות הבא" מבית היוצר של מגמת הקולנוע והתקשורת באורט אבין, זכה במקום השני בתחרות הסרטים הארצית בקטגוריית הסרט התיעודי הטוב ביותר לשנת 2017.  זוהי זכייה שלישית ברציפות של מגמת הקולנוע של אורט אבין. 

מדובר בתחרות סרטים ארצית "מיטב היצירה הצעירה" ע"ש מאיר חסון שנערכה במרכז הצעירים בבאר שבע. התחרות נערכה ביוזמת משרד החינוך והמפקח על טכנולוגיות תקשורת, מר יוסי בר דוד. 

"דור הלקוחות הבא" הופק על ידי ארבע בנות המגמה: עמית זיידמן, נועה סומך, חן שנס ודרור ארבל,  בליווי המורה לקולנוע אלי חכמון, ובעזרתו ובליווי רכזת המגמה, נעמה מינמר.  

הסרט חוקר את תופעת הזנות בישראל, החל מהנפגעות עצמן, וכלה בכנסת ישראל בוועדה הבוחנת חוק חדש בנושא הזנות בישראל. בימים אלו הגיע הנושא גם לחדשות ערוץ 2, ומטופל ע"י חברת הכנסת מירב מיכאלי. 

מגמת התקשורת של "אורט אבין" מובילה את התלמידים לידי אקטיביזם חברתי וחקר מעמיק של הנושאים הנלמדים, הבאים לידי ביטוי בהפקות הגמר של סרטי י"ב. 

בזכות השקעת עיריית רמת גן ורשת אורט נפתחו השנה בביה"ס חמישה חדרי עריכה חדשים ומשוכללים שמאפשרים לתלמידים להכיר את עולם העריכה ולעבוד כמקצוענים.
לינקים בפוטרדלג על לינקים בפוטר
אתר נגיש
עבור לתוכן העמוד