פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

פרויקטים ופרסים

כיתות ותיקים
כיתת אזרחים ותיקים בשטח בית ספר תיכון "אלון" ובית ספר תיכון "אורה מודיעים"
פרס ארצי למגמת התקשורת של אורט אבין
הסרט "דור הלקוחות הבא" מבית היוצר של מגמת הקולנוע והתקשורת באורט אבין, זכה במקום השני בתחרות הסרטים הארצית בקטגוריית הסרט התיעודי הטוב ביותר לשנת 2017. זוהי זכייה שלישית ברציפות של מגמת הקולנוע של אורט אבין.
גם אני יכול - אצבטק
תלמידים מכתה ט' מתיכון אהל שם זכו בציון לשבח על פיתוח המוצר" אצבטק", במסגרת פרויקט של אשכול הפיס למדעים ואמנויות "גם אני יכול".
תחרות רחפני – תיכון "אהל-שם"
הוקרה מיוחדת מגיעה למורה בני הוד על מסירות ועל הובלת הפרויקט לניצחון. לא די בזה שבני נסע עם אוריאל לכל מקום שנדרש, הוא פתח ערוץ תקשורת עם אנשי אקדמיה ברמה שמעשירה את הידע שלו ושל המגמה. לא היה עוד מורה, שקיבל שבחים בתחרות כמו בני.
יש  אליפות - כדוריד בנות
משחק הגמר הוא אירוע השיא של השנה, אליו העפילו שתי הקבוצות הכי טובות בארץ ט' מקציר חולון וט' מתיכון אהל שם.
מגמת התקשורת של אורט אבין זוכה במקום הראשון
במסגרת תחרות "היצירה הצעירה ה-11" לסרטי תלמידי תיכונים בוגרי מגמות התקשורת והקולנוע, מתוך 95 סרטים שנשלחו מכל רחבי הארץ, הגיע לגמר הסרט "לדעת להקשיב".
תחרות "גם אני יכול" - הינה תחרות של אשכולות הפיס בארץ לבנית אנשים עם צרכים מיוחדים.

תכנון המוצר ניתן ל"מילבת" בתל השומר ויפורסם באתר בינלאומי שכל אדם עם צרכים מיוחדים יוכל להוריד את השרטוט ולהדפיס במדפסת תלת מימד. המוצר הוא אוניברסלי ויתאים להרבה אנשים עם מוגבלויות שמשתמשים בכיסאות גלגלים והליכונים.

התלמידים הגישו את המוצר למזל, שהמוצר הוכן לפי בקשתה.
תלמידי שכבת ט' בבית ספר "אהל שם" שלומדים צרפתית הכינו עבודות בנושא המשפחה (בצרפתית כמובן, עם חלק יצירתי ) העבודות המושקעות ביותר נשלחו לתחרות ארצית שהתקיימה היום בירושלים. הקריטריונים היו: שימוש נכון בשפה יחד עם מקוריות ויצירתיות.
2 תלמידים זכו בתחרות הארצית: שלי אורבאך מט-2 וגלעד בן ארי מ ט-11.
תוכנית תמ"ר פועלת בעיר רמת גן בקרב 1,200 תלמידי כיתות ט' שזוכים להיחשף לעולם התנ"ך וההיסטוריה של ישראל בדרך מרתקת ואינטראקטיבית.
נבחרת אוהל שם לדיבייט זכתה במקום ראשון בארץ במסגרת תחרויות ׳שיח ושיג׳ לבתי״ס תיכוניים. התחרויות התקיימו לאורך כל שנה״ל בהנחיתה של אילת בוירסקי. זו הפעם השלישית שנבחרת "אוהל שם" זוכה במקום הראשון.
מידי שנה מקיים ארגון רוטרי את "תחרות רוטרי הנואם הצעיר" בכל רחבי הארץ.
בתחרות זו מתמודדים תלמידי בתי ספר על יסודיים מכתות י' -י"ב ותלמידי בתי ספר יסודיים מכתות ה' -ו'.
בתחרות הגמר הארצית של " רוטרי הנואם הצעיר" לבתי ספר על יסודיים, זכתה במקום השני, בתואר "סגנית אלוף הארץ", רהב אוברציגר, תלמידת י"ב בתיכון בליך.

  1. לעמוד הבא

לינקים בפוטר
דלג על לינקים בפוטר
nagish
עבור לתוכן העמוד