פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

ארועי תשפ"ב

תאריך

יום

שעה

אירוע

3.2.2022

ה

08:00

חנוכת גן 106 / מוריה 25

15.2.2022

ג

09:00

אליפות ארצית בכושר גופני / פארק לאומי

21.2.2022

ג

20:00-18:00

ערב הוקרה לספורטאים מצטיינים / אשכול פיס אהל שם

1.3.2022

ג

19:00

מפגש יו"ר ועד הורים / פסג"ה

13.3.2022

ג

09:00

טקס חנוכת אולם ספורט נטעים

16.3.2022

ד

16:00-09:00

מונדיאל פורים / דשא סינטטי וינטר

16-19.3.2022

ב-ד

 

פורימונים, קריאת מגילה תנוער הנוער

20-25.3.2022

 

21.3.2022

 

 

 

23.3.2022

 

 

ב

 

 

 

ד

 

 

18:00

 

 

 

13:30-08:45

שבוע הנוער העירוני:

 

ערב הוקרה למתנדבי הנוער במרכז הנוער "נהורה"

 

יום שלטון הנוער (פרלמנט ילדים) 

27.3.2022

א

14:00

כנס חקר מדעים לבתי הספר היסודיים / אשכול הפיס

29.3.2022

ג

 

יום המעשים הטובים

11.4.2022

ב

22:00-09:00

אליפות רמת גן הפתוחה בטניס שולחן  / אולם מרום נווה

23.4.2022

מוצ"ש

20:00

מסיבת מימונה ב"קומה השנייה"

26-27.4.2022

ג-ד

19:30

טקס יום הזיכרון לשואה בתנועות הנוער

27.4.2022

ד

19:00

טקס עירוני ערב יום השואה (הנחת זרים ע"י מועצת נוער ושבט צופי ר"ג)

27.4.2022

ד

19:00

"זיכרון בסלון" מרכז הצעירים

3.5.2022

ב

19:30

טקס עירוני יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל – משמר כבוד צופי ר"ג

3.5.2022

ב

19:30

טקס יום הזיכרון לחללי צה"ל בתנועות הנוער / שירי לוחמים

4.5.2022

ד

 

יום הזיכרון לחללי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה

4.5.2022

ד

07:00

יום הזיכרון לחללי צה"ל – בית העלמין הצבאי קרית שאול – צופי ר"ג

10.5.2022

ג

09:00

טורניר כדורסל ארצי לאוכלוסיות מיוחדות ע"ש ליעד פינטו

23.5.2022

ב

17:00

יריד תעסוקה לנוער במרכז הנוער "נהורה"

24.5.2022

ג

21:30-20:00

הוקרה למצטייני החינוך לשנת תשפ"ב / אשכול הפיס אהל שם

26.5.2022

ה

21:00-19:00

אות הפעיל המצטיין לתלמידי כיתות ח / אשכול הפיס אהל שם

30.5.2022

ב

18:00

טקס ביכורי יצירה / מרכז הנוער נהורה

1.6.2022

ד

20:00

טקס סיום יב אולפנת הרא"ה / אולפנת הרא"ה

2.6.2022

ה

20:00

טקס ערב מצטיינים לתלמידי אהל שם / אשכול הפיס

8.6.2022

ד

20:00

טקס סיום יב ישיבה תיכונית / ישיבה תיכונית

9.6.2022

ה

20:00

טקס סיום יב תיכון בליך / תיכון בליך

12.6.2022

א

20:00

טקס סיום יב תיכון אלון / תיאטרון היהלום

13.6.2022

ב

20:00

טקס סיום יב תיכון אורה מודיעים / תיכון אורה מודיעים

14.6.2022

ג

20:00

טקס סיום יב תיכון אמי"ת גוש דן / תיכון אמי"ת גוש דן

15.6.2022

ד

20:00

טקס סיום יב תיכון איתן / תיכון איתן

16.6.2022

ה

23:00-19:30

יום הולדת 7 "הקומה השנייה"

16.6.2022

ה

15:00-14:30

טקס הענקת פרסים לזוכים בתחרות מתמטיקה עירונית / אולם המועצה

16.6.2022

ה

20:00

טקס סיום יב תיכון אהל שם / תיכון אהל שם

21.6.2022

ג

20:00

טקס סיום יב תיכון אורט אבין / תיאטרון היהלום

26.6.2022

א

20:00

טקס סיום יב תיכון זומר / תיכון זומר

11.8.2022

ה

19:00

טקס הוקרה לסטודנטים מתנדבים

לינקים בפוטר
דלג על לינקים בפוטר
nagish
עבור לתוכן העמוד