פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

בית הספר "מורדי הגטאות"

פותחים שער ללמידה מגוונת במרחבי החיים

מנהלת: רויטל זמוד

כתובתנו: רחוב אמנון ותמר 19 רמת גן

טלפון ביה"ס: 03-6779908, פקס: 03-6749717

דוא"ל: morde2000@gmail.com

אתר ביה"ס: https://mordeihagetaot.tik-tak.net

 

חזון בית הספר:

בית ספר מורדי הגטאות כמערכת חינוכית שואף להעניק לתלמידים את הכלים ואת המיומנויות להם הם זקוקים לשם התפתחותם המיטבית.

אנו מאמינים כי בכל שכבת גיל יכול הלומד, בסיוע הצוות החינוכי, להגדיר מטרות ויעדים אישיים וחברתיים ולפעול למימושם.

בבית הספר תהליכי הלימוד והחינוך הערכי נבנים מתוך הבנה מקצועית והתחשבות בגילם של הלומדים ויכולותיהם הקוגניטיביות והרגשיות.

צוות בית הספר לומד ומתפתח בהתמדה, על מנת להתמחות בחינוך דור העתיד והמצופה ממנו במאה ה- 21 ולטפח מצוינות אישית – לימודית וערכית, תוך שאנו מעודדים השמעת הקול האישי והייחודי של כל תלמיד ותלמידה. אנו רואים חשיבות עצומה בבניית תחושת מסוגלות עצמית גבוהה בקרב התלמידים והצוות החינוכי על ידי פיתוח הקשר האישי והאמונה ביכולותיו של התלמיד.

 

ייחודיות בית הספר:

במהלך תש"פ ושנת תשפ"א עמל צוות ביה"ס, בשיתוף גורמים מקצועיים חיצוניים על  ייחודיות חדשה, רלוונטית ומשמעותית לבית הספר. ייחודיות אשר תגרום לתלמידינו לצאת בשמחה מבתיהם לביה"ס ולשוב אליהם שמחים ומסופקים בתום יום לימודים משמעותי ומקדם שמזמן לתלמידים היכרות עם מפגשים אנושיים משמעותיים ומפגשים עם תכנים המזמנים יצירה, יצירתיות, חקר וגילוי ונותנים ביטוי לאינטליגנציות השונות המצויות בתלמידינו.

כיתות א' ב'

תלמידי כיתות א – ב  לומדים במבנה נפרד. התלמידים מתחילים את דרכם בבית הספר באופן הדרגתי ובסביבה המהווה המשך ישיר וטבעי לגן הילדים.

הדבר בא לידי ביטוי גם בשיטות ההוראה הייחודיות בהן משתלם הצוות הייעודי בכלל ובשנתיים האחרונות עפ"י מתווה עירוני ויעד מרכזי - תכנית א' תחילה.

מערכת השעות

בתוך מערכת השעות מוקצות שעות רבות לתחומי תוכן הפגתיים (מוזיקה, תכנות, שחמט, מחול, יוגה, אמנות ועוד).

בית הספר שם דגש בפיתוח מיומנויות של המאה ה-21 הן על ידי חשיפת התלמידים לתוכניות לימוד מתוקשבות ומתקדמות כמו הצפנה ובינה מלאכותית ושילוב תכניות מתוקשבות בתוך תוכנית הלימודים הקיימת.

 

חינוך חברתי – ערכי - קהילתי:

בית הספר רואה את עצמו חלק מקהילה וככזה מקיים פעילויות רבות ומשמעותיות בהן לוקחים חלק משמעותי תלמידים, הורים, צוות חינוכי ותושבים הגרים בשכונה.

כמו כן, בבית הספר פועלים מספר גופים של תלמידים המובילים יוזמות, שותפים לשיח משמעותי ולקידום רעיונות ואקלים חינוכי מיטבי. מעורבות חברתית ומסירות לאדם הינם הערכים המובילים את העשייה החינוכית ערכית בבית הספר.

לינקים בפוטר
דלג על לינקים בפוטר
nagish
עבור לתוכן העמוד