פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

נהלי רישום וביטול השתתפות בפעילות הצהרונים

אופן ותנאים לרישום:

אם נרשמת באמצעות האינטרנט, הרישום יתקבל רק לאחר השלמת הפרטים האישיים, פרטי אמצעי התשלום, הצהרת הבריאות וסימון שדות החובה. אישור סופי בדבר רישום ילדיכם לפעילות יינתן להורים לאחר סיום תהליך ההרשמה ומילוי הטפסים השונים (דוגמת טופס ליווי והצהרת בריאות), וייכנס לתוקף עם ביצוע החיוב הראשון. האחריות על מילוי טופסי בריאות וליווי חלה על הרושם ומהווה תנאי לקבלה לפעילות.

פתיחת קבוצת פעילות מותנית במספר מינימום של נרשמים, בהתאם לסוג הפעילות שנקבע מראש. אין אפשרות לרישום חלקי עבור הפעילות, וכך גם אין אפשרות לתשלום חלקי.

אגף החינוך שומר לעצמו את הזכות לשנות התוכניות והתכנים לפי שיקול דעתו. תוכנית הפעילות והנחיות לנרשם יועברו לנרשמים בסמוך למועד פתיחת הפעילות.

 

אמצעי ותנאי תשלום:

אמצעי התשלום ופריסת התשלומים תלויים בסוג הפעילות:

מחודש ספט` - 30 ביוני, ב- 10 תשלומים שווים באמצעות כרטיס אשראי או הוראת קבע בבנק

מחודש ספט' - 30 ביוני ב 10 תשלומים שווים באמצעות כרטיס אשראי או הוראת קבע בבנק

מחודש ספט' - 31 ביולי ב 11 תשלומים שווים באמצעות כרטיס אשראי או הוראת קבע בבנק

 

ביטול השתתפות בפעילות:

בקשות לביטול השתתפות בפעילות תתקבל בכתב בלבד, לכתובת דואר אלקטרוני   tza-gan@ramat-gan.muni.il

* בקשות לביטול הרשמה והשתתפות, יש להגיש בכתב, באמצעות דואר אלקטרוני, עד ליום 14 בכל חודש. הביטול ייכנס לתוקפו החל מ 15 לאותו חודש, ובהתאם לכך יינתן זיכוי כספי. בקשות שיתקבלו מאוחר יותר ועד ל- 28 בכל חודש, ייכנס הביטול לתוקפו בתחילת החודש העוקב, ובהתאם לכך יינתן זיכוי כספי החל מתחילת החודש העוקב.

בקייטנות הקיץ - בקשות ביטול השתתפות בכל הקייטנות יוגשו בכתב בלבד, עד ליום ה- 23 בחודש יוני, לאחר מועד זה יגבה 50 ₪ דמי טיפול, את הבקשה יש להעביר באמצעות  דואר אלקטרוני בכתובת tza-gan@ramat-gan.muni.il    

בקייטנות הקיץ תינתן תקופת הסתגלות של יומיים ראשונים בלבד של הפעילות. בתום 2 ימי הפעילות הראשונים, ובמידה ויהא ברצון ההורים לבטל השתתפות ילדיהם, יש להגיש בקשה בכתב בלבד, באמצעות דואר אלקטרוני, ויינתן החזר כספי תוך קיזוז ימי הפעילות בהם השתתף/ה הילד/ה + 50 ₪ דמי טיפול.

בקשות שיוגשו לאחר המועדים האמורים מעלה, יידחו ולא יינתן החזר כספי.

מחלקת הצהרונים שומרת לעצמה את הזכות להפסיק לאלתר את השתתפותו/ה של ילד/ה מכל פעילות אשר התנהגות או מעשים שלו/ה ו/או של הוריו/ה יפריעו למהלך תקין של הפעילות, ו/או יסכנו את הילד/ה או ילדים אחרים.

מחלקת הצהרונים רשאית להפסיק לאלתר השתתפות ילד/ה בפעילות במידה ולא יכובדו אמצעי התשלום.

 

החזר כספי בגין היעדרות בשל מחלת הילד/ה

מפעילות הצהרונים והקייטנות, יינתן בכפוף לבקשה בכתב ולהמצאת אישור רפואי המעיד על היעדרות הילד/ה למשך 6 ימי מחלה רצופים ויותר. בקשה להחזר + אישור רפואי יוגשו תוך 10 ימים מיום המחלה האחרון, לכל המאוחר.

 

החזר כספי בגין היעדרות בשל נגיף הקורונה

במקרים בהם הפעילות בגן הופסקה עקב כניסת כלל המסגרת לבידוד, יבוצע החזר כספי מלא מהיום הראשון.

במקרים של בידוד פרטני החזר כספי יתבצע לאחר הצגת אישור רפואי או סמס בידוד  בכפוף למדיניות החזרי ימי המחלה כפי שנהוג ופורסם (ראה סעיף 4)

 

הנחות

צהרוני גני הילדים /ניצנים פלוס - 2 ילדים משתתפים במסגרת צהרון/ ניצנים פלוס - 10% על הילד השני (מהמחיר הנמוך). 3 ילדים משתתפים במסגרות צהרון/ ניצנים פלוס 10% הנחה על כלל הסכום

יצירת קשר עם מחלקת צהרוני גני הילדים-אגף החינוך

tza-gan@ramat-gan.muni.il

טלפון: 03-6757400 שלוחה 2

           

לתשומת לבכם:

הרישום  לצהרון מתאפשר על בסיס מקום פנוי בלבד

יתכנו שינוים בלוח החופשות (ט.ל.ח.)

טרם פורסם מתווה משרד החינוך להפעלת תכנית "בתי הספר של החגים" בחופשות חנוכה ובפסח, ייתכן חיוב נוסף בגין פעילות הבוקר בין השעות 08:00-13:00

ילדים הרשומים לפעילות במהלך השנה, זכאים במהלך החופשות וע"פ לוח החופשות שהתפרסם, לקבל את פעילות הצהריים בין השעות 13:00-16:00, ללא עלות נוספת.

לינקים בפוטר
דלג על לינקים בפוטר
nagish
עבור לתוכן העמוד