לאתר העירוני
לדף הבית
מדריכים להתמצאות בקמפוסקמפוס וירטואלימרכז פיסגהפורטל החינוך
 
קמפוס וירטואלי

הקמפוס הוירטואלי של מרכז פסג"ה רמת גן הינו חלק מהקמפוס הווירטואלי של עובדי ההוראה בישראל. קמפוס זה הינו יוזמה משותפת של משרד החינוך, האוניברסיטה הפתוחה והמרכז לטכנולוגיה חינוכית והוא מנוהל היום במסגרת פרויקט תמי"ד

מטרת הקמפוס להקים סביבה וירטואלית משותפת להשתלמויות והדרכות המתנהלות היום במערכת החינוך על מנת לקדם את תהליכי הפיתוח המקצועי של המורים ולהצעיד את כולנו צעד אחד קדימהסביבת הקמפוס הוירטואלי היא סביבה מתוקשבת כוללת המאפשרת:

למצוא תחת "קורת גג אחת" את מה שהוא צריך מכל מקום ובכל זמן. לכל מרכז פיסג"ה - לפתח קמפוס של אתרי השתלמויות, בנושאים שונים וברמות שונות של תיקשוב כחלק ממדיניות הבית וכחלק מתהליך ניהול הידע.

לכל קבוצה של מדריכים בדיסציפלינות השונות - לעבוד ביחד כקהילה תוך יצירת משאבים משותפים.

לכל מדריך - סביבה המסייעת לו בתהליך ההדרכה של המורים. למשרד החינוך - להוביל מדיניות, לספק פתרון כולל היוצר חיבור בין תת המערכות, יצור ספריית השתלמויות איכותיות, שפותחו ע"י מיטב המומחים בתחומי ידע שונים. בקמפוס הוירטואלי המתפתח במרכז הפסג"ה נבנות סביבות למידה מבוססות אתר המלווה את ההשתלמות. סביבות הלמידה מאפשרות ניהול של מידע וידע המצטברים בהשתלמות וקיום דיאלוג מקוון בתחומי הפיתוח המקצועי.

כדי ללמוד איך לפעול באתר קמפוס פסג"ה רמת גן (כמורי-מורים או כמשתלמים), ניתן להיעזר במדריכים הנמצאים באתר הפסג"ה.

הדפס שלח לחבר חזרה
צור קשר | אודות האתר | מפת האתר
 
 
 
 
 
 
 

סקר מהיר
האם את /ה עושים שימוש בחומרים מהאתר המלווה את ההשתלמות?
במידה רבה מאד
במידה רבה
במידה מועטה
כלל לא
    
לארכיון הסקרים
DCSIMG