פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
בר ניווט לשוניות
דלג על בר ניווט לשוניות

חדשות

עצור
חוג פלדנקרייז
עד סוף ינואר יתקיימו שיעורי פלדנקרייז: בימי ראשון בשעה 09:15 ובשעה 10:0. בימי שלישי בשעה 10:00.
ספריית המועדון
ספריית המועדון תהיה סגור הביום חמישי 22.02. כל מי שברשותו ספר, יותר מ-30 יום, מתבקש להחזירו בדחיפות לספרייה.
שינויים בתאריכי הרצאות בחודש פברואר
יום שלישי 13.02 – בצליל ובשיר עם סילביה אופיר יום שלישי 20.02 – אל"מ אבי בן זאב (זבו), על הצוללת "דקר". זו הזדמנות פז לשמוע ממקור ראשון את סיפורה של הצוללת "דקר". בהרצאתו על צוללות בכלל והצוללת "דקר" בפרט מספר זבו: על התקופה שלו בצוללת ועל ההווי המיוחד שהיה בעיקר בהפלגות. על מפקד הצוללת, יעקב רענן. מה עושים הצוללנים מתחת למים. ומה עשו המדינה וחיל הים מאז העלמות ה"דקר" ועד היום. ההרצאה מלווה בסרטי ארכיון ומצגת מיוחדת.
תאטרון ודרמה – נועה מנדלסון-סטבינסקי "שיעור התנסות ללא עלות"
יום שלישי 13.02 בשעה 09:00 אנו מעוניינים לפתוח חוג חדש לתיאטרון ודרמה בהנחיית נועה מנדלסון-סטבינסקי. נועה, מורה לתיאטרון במסגרת משרד החינוך בבית ספר 'אמירים' שברמת השרון, בוגרת 'תיאטרון החדר' ולימודי אימפרוביזציה ב'מרכז הרגע' כותבת המחזה 'בובה' וספר הילדים 'המחשבות של מאיה'. בחוג נפתח את החשיבה היצירתית ואת יכולת ההבעה. נרשה לעצמינו להתבונן פנימה ולגלות עולמות חדשים ומרתקים וכל זאת באמצעות תרגילי תיאטרון חווייתיים. התרגילים יכללו עבודה על דמויות, קונפליקטים, אימפרוביזציה, עבודה עם טקסטים חפצים ועוד ועוד... (החוג ייפתח במינימום עשרה נרשמים) עלות החוג: 120 ש"ח לחודש. השיעור יתקיים באולם המרכזי.
טיול שייט ריין ומוזל
כל המעוניינים בשייט הנהרות לריין והמוזל ולא קיבלו עדיין את טופס הרישום בבקשה להגיע למועדון במשך השבוע בין 9:00 ל11:30 ולקחת. מי שלא יכול שיודיע על מס. פקס ונשלח לו. נשארו מקומות בודדים. בירורים אצל רחל קרן 0507544011
עבור אל הלשונית הבאה
סוף בר ניווט לשוניות
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

חברים וחברות יקרים

חלפו להם ביעף ארבעת חודשי פעילות מגוונת במועדוננו. 

בבריאות ושמחה ממשיכים בפעילות במרץ. 

חוגים, הרצאות, נופשונים וטיולים. 

נשמח שתמשיכו להשתתף בפעילות. 

בשיחתי עם מנהל בית הספר בילויים, החלטנו על שיתוף פעולה בין המועדון ובית הספר. מי שמעונין לעזור לתלמידים בבית הספר מוזמן להתקשר לרחל קרן בטלפון 050-7544011.  

לקראת "יום השואה" מבקש המנהל, שחברי מועדון ניצולי שואה, יבואו לשתף את התלמידים בסיפורם האישי. החברים המוכנים למשימה יודיעו על כך במועדון, ואנחנו נקשר אותם עם בית הספר.  

מפעלי בית עמנואל, מחלקת הצהרונים מרכז, זקוקים לעובדים כמדריכים או כסייעים לילדים בגילאי 3-6, בשכר. נא לפנות למיכל גוטל 072-2224972. 

nagish
עבור לתוכן העמוד