פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
בר ניווט לשוניות
דלג על בר ניווט לשוניות

חדשות

עצור
חוג פלדנקרייז בזום
לצד קבוצות הפלדנקרייז אצלנו במועדון, אנו פותחים כעת גם קבוצת פלדנקרייז בזום. בסלון הפרטי שלכם, שעה של רוגע, תנועה וקשב לגוף, מומלץ מאוד ע״י רופאים אורטופדיים וגם פסיכולוגיים! השיעורים בזום יתקיימו פעמיים בשבוע, הזמנים יקבעו בהתאם להעדפות של רוב המשתתפים. אשמח לראותכם בזום או אצלנו במועדון. לפרטים נוספים או לכל שאלה שתרצו להעלות, אנא פנו אלי. נילי בר גולדינג, מורה מוסמכת לשיטת פלדנקרייז, בעלת ותק ונסיון רב. טל נייד: 054-8100937.
שירות "ספר עד הבית"
משלוח ספר עד הבית בחינם לילדי ולוותיקי העיר ולתושבים עם צרכים מיוחדים. ניתן להזמין משלוח ספרים מהספריות העירוניות דרך קטלוג בלינק הבא http://www.infocenters.co.il/rglib/ או באפליקציה: iSMartlib המשלוחים יבוצעו בחינם ועד מפתן בית למנויים עד גיל 12 או מעל גיל 65 במבצע ניתן לשאול ספר אחד. הבקשות להשאלה יהיו בימים א' עד ה' בין 08:00 עד 16:00 וביום שישי בין 08:00 עד 14:00. המשלוח יהיה פעמיים בשבוע: שלישי (הזמנות בין יום חמישי ועד ראשון) ושישי (הזמנות בין יום שני לרביעי) חלוקת הספרים לטף ולוותיקי העיר תהיה בימי שלישי ושישי באמצעות מתנדבים מתנועות הנוער. ההזמנות עד גמר המלאי הספרים. לנוחיותכם הארכנו את זמן ההחזרה לספרייה לחודשיים. כל ספר שיחזור יעבור טיהור או תקופת צינון לפני שיחזור לשימוש הקוראים. מנויים? מצוין! תוכלו להירשם לשירותים הדיגיטליים https://www.ramat-gan.muni.il/libaries ישנם שלושה שירותים אליהם ניתן להירשם: 1. השאלת ספרים דיגיטליים Libby 2. השאלת ספרים קולייםIcast 3. השאלת ספרים באפליקציית "עברית" לאור המצב, יתכן עומס, אנא התאזרו בסבלנות עד לקבלת קוד הכניסה לשירותים הדיגיטליים. אנו עושים כמיטב יכולתנו בכדי לתת מענה לכלל התושבים מהר ככל שניתן. כל טוב ובריאות.
ספריית המועדון
כל מי שבידו ספרי ספרייה, מתבקש להחזירם בדחיפות. הספרייה פתוחה: בימים ראשון, שלישי ורביעי, בשעות 09:00 – 11:00.
החזר כספי
השבת הכספים ששולמו על פעילויות שלא התקיימו, (הצגות, טיולים וכו'), תתקיים בתחילת שנת הפעילות הבאה.
מפגש מלב אל לב - מעגלי קשב וביטוי עצמי
להרגיש פחות את הבדידות שבאה עם הגיל..... מפגשים לגיל השלישי. מקום של הקשבה וביטוי עצמי שיחה בחברותא, נשתף בנושאים השונים של החיים, נחווה חוויות בעזרת מילים, נעלה זיכרונות, נבטא עצמנו ונקשיב לזולת, וכל זאת כדי להזמין אל חיינו חוויות מזוויות ראיה שונות, שילמדו אותנו איך לחיות מתוך, תחושה של שמחה, אושר רגעים של הנאה ושקט נפשי. זה הזמן בשבילנו - כי עכשיו תורנו. מלי משל M.A. מרצה ומנחה, מומחית להנחיה בגיל השלישי. מנחת קבוצות במועדוני גמלאים ובדיורים מוגנים. עורכת מעגלי נשים. סדנאות והרצאות בחדרי מורים וארגונים. טלפון: 054-3330880, מייל : malimeshel3@gmail.com החוג יתקיים פעמיים בחודש, בימי ראשון, בשעות 16:30 – 18:00. המחיר לחודש 80 ₪.
מהכנות המועדון לשנת פעילות תשפ"א
המועדון כבר מתכונן, במלוא המרץ, לשנת פעילות תשפ"א אשר תחל, אי"ה, בספטמבר. כחלק מההכנות רוכש המועדון מגנים לשולחנות הברידג', כדי שנוכל לשחק בבטחה בתקופה קשה זו. (המגנים מאושרים ע"י משרד הבריאות ואיגוד הברידג'). מזכירה לכם שעל קירות המועדון תלויות רשימות החוגים. המעוניינים להשתתף בחוגים בשנת פעילות תשפ"א, מתבקשים להירשם אליהם. נשמח לראותכם, באים ונרשמים. (אפשר לבקש להירשם גם דרך הטלפון 03-5740290).
חוג חדש
אנו מעוניינים לפתוח חוג חדש נוסף, "כל אחד הוא סיפור מהלך" הנכם מוזמנים לעורר את הזיכרונות ולתעד את סיפורי החיים בקבוצה חדשה, שתיפתח בספטמבר 2020. מי שטרם כתב את סיפור חייו – מוזמן לקבוצה חדשה, בה כל משתתף יוכל ליצור חוברת המתעדת את זיכרונותיו במילים ובתמונות. הקבוצה תיפגש אחת לשבועיים בימי א' בשעות 16:30 עד 18:00, המחיר 80 ₪, לפרטים: מירה קליין טל' 4979074-054. בעלת ניסיון רב בהנחיית כתיבה של סיפורי חיים.
חוג חדש - פלייבק
אנו מעוניינים לפתוח חוג חדש נוסף, "פלייבק" בהנחיית נועה מנדלסון סטבינסקי. תיאטרון הפלייבק, הינו תיאטרון המבוסס על סיפורים אישיים, מה שיוצר הזדמנות מצוינת להיות שותפים לסיפורים אמתיים ויצירת פתיחות בחוויה משותפת ואנושית. המפגשים יתקיימו בימי שני, בשעות 10:30-12:30. עלות החוג (מפגש בן שעתיים מדי שבוע) - 160 ₪ לחודש. שיעור ניסיון חינם ביום שני 07.09, מוזמנים להתנסות להתרשם ולחוות. לפרטים: נועה מנדלסון, טל' 053-5221518, מורה לתיאטרון במשרד החינוך ומנחת פלייבק מוסמכת.
אורי וייל מזמין להקשיב לשירתו
משתף אתכם בחיבור מיוחד שהיה לי לאחרונה, עבודה על כמה שירים עם ההרכב האתני המופלא "ניגון ירושלמי"(יגל הרוש, אילן קינן, משה שלו ויוני שרון). ברוח התקופה, מקווים ששיר ראשון זה מהפרויקט "צלילים חדשים לגעגוע ישן של בין המיצרים" יסייע לכולנו לפתוח איזה סדק בלב דרכו ייכנס האור. מוזמנים להאזין בלחיצה על הקישור: https://youtu.be/_H1ONhNiP20 אם אהבתם וברצונכם לסייע לנו להגיע לעוד אזניים ולבבות, בבקשה השאירו תגובה של כמה מילים ביוטיוב, שתחזק את הסרטון. (כמובן שאפשר גם לשתף/להירשם לערוץ).
תשעה באב
יום חמישי, 30.07 תשעה באב, המועדון סגור.
עבור אל הלשונית הבאה
סוף בר ניווט לשוניות
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

על המועדון

לחברינו היקרים,

אנו מאחלים לכם המשך פעילות מהנה בחוגים, בטיולים הייחודיים ובהרצאות המגוונות.

חברים רבים נוספו למועדון השנה ואנו מאחלים להם ליהנות מפעילויות המועדון.

בישיבת ההנהלה שהתקיימה בתאריך 19.10.2017, בשיתוף עם מר מיכאל פינטו, מנהל בית ספר הבילויים ויו"ר הסתדרות המורים גוש דן, דובר על המשך הפעילות הבין דורית, בינינו חברי המועדון לבין תלמידי בית הספר וצוותו.

נשמח להשתתפותכם.

בברכה ובתודה, 

רחל קרן וחברי ההנהלה

 

מטרות ויעדים – פעילות המועדון

הקמת המועדון שלנו היא תוצאה של צורך אמיתי של הפורשים ממערכת החינוך, למסגרת שתיצוק תוכן לזמן הפנוי שנפרש לפניהם, ותיתן אפשרות ליצירת תרבויות חדשות, הכרויות של אנשים שיש להם רקע משותף וסף השכלה גבוה.                                                                       

כדי לעמוד בציפיות, היינו זקוקים לעזרה רבה מצד עיריית רמת-גן ואגף החינוך, וכן הנהלה מתנדבת אחראית מנוסה ויוזמת.

מן העירייה קבלנו 3 מבנים – המועדון המרכזי, שלוחת סמדר ושלוחת תירוש. ריהטנו את המבנים בצורה סולידית, בכל אולם יש תערוכות של ציורים וצילומים פרי מעשי חברינו, צמחיה ביתית – האסתטיקה חוגת ותענוג להכנס למועדון. גם בחצרות יש גינון נאה, פרחי העונה ושתילים רב שנתיים וכן פינת קקטוסים שהיא פינת חמד. כל זאת כדי ליצור את האוירה הביתית הנינוחה ואת ההרגשה שתענוג להגיע לכאן. כשאתה נכנס למועדון עולה חיוך על פניך. אתה פוגש חברים, שאפשר לשבת ולשוחח אתם בפינת הישיבה בחצר, ובחדר

כל ההנהלה עובדת בהתנדבות ומשתדלת למלא אחרי ציפיות החברים וצרכיהם. אי לכך, פתחנו חוגי התעמלות שונים, חוגים לפילוסופיה ולארון הספרים היהודי, חוגי שפות, חוגי אמנות, חוגי חברה וספריית החלפה של ספרים עכשויים. הכל לרווחת חברינו.

המועדון מונה כיום 700 חברים, והמקום צר מהכיל.

כל מורה שפורש מן המערכת, מיד נרשם כחבר במועדון מתוך ידיעה ברורה, שהוא ימצא כאן את כל מה שרצה.

החלטנו לתרום את חלקנו בקידום נושא התחממות כדור הארץ ואיכות הסביבה, בשילובו במועדון. מועדון מורים גימלאים ר"ג - מועדון ירוק.

פעולות המועדון:

  • אנו מארגנים טיולים, נופשונים ונסיעות לחו"ל.
  • פינת מידע במועדון בנושאי איכות הסביבה.
  • הצבת מיכלים: לאיסוף סוללות משומשות, איסוף נייר, איסוף בקבוקי פלסטיק וכלים חד פעמיים.
  • פתחנו במסע שכנוע לחיסכון בשימוש בשקיות פלסטיק בעת קניות. אנחנו פונים לחברי המועדון ומבקשים הצעות ורעיונות לקידום איכות הסביבה.
  • אנחנו אוספים תרופות שאינכם צריכים יותר. ניתן להעביר גם תרופות בחפיסות פתוחות אם הן עדיין בתוקף. התרופות יועברו ללא תמורה לחולים הזקוקים להם. את התרופות אפשר למסור למזכירה במועדון.

זכאות להצטרפות

המועדון מיועד לאנשי מערכת החינוך שיצאו לגמלאות.

גננות, מורים בבתי ספר יסודיים, מורים בחטיבות ביניים ובגימנסיות ומרצים באוניברסיטאות.

בגלל הקשר המיוחד שיש לנו עם הסתדרות המורים, רשאים חברי ההסתדרות בגוש דן כולו לקבל חברות.

כמו כן רשאים חברינו להשתתף בחוגים ובאירועים של מועדוני המורים הגמלאים בגבעתיים ובקרית אונו.

nagish
עבור לתוכן העמוד