פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

נתוני הזכאות לבגרות

עליה באחוז הזכאות לבגרות ברמת-גן! רמת-גן רושמת את אחוז הזכאות הגבוה ביותר מזה שלוש שנים וממשיכה לשמור על מקומה בראש טבלת הזכאים לבגרות מבין 15 הערים הגדולות בישראל.  

לפני שעה קלה פרסם משרד החינוך את נתוני הזכאות לבגרות לשנת תשע"ד בקרב התלמידים המתגוררים בכל אחת מן הרשויות המקומיות בישראל. מנתונים אלה עולה, כי אחוז הזכאות לבגרות בקרב תלמידים המתגוררים בר"ג בשנת תשע"ד עמד על 81.27%, נתון הגבוה בשני אחוזים מנתוני השנה שעברה. 

רמת-גן המשיכה לשמור גם השנה על מעמדה בראש רשימת הזכאות לבגרות בקרב 15 הערים הגדולות, זו השנה השלישית ברציפות. 

אחוז הזכאות לבגרות בשנה זו בר"ג הוא הנתון הגבוה ביותר בשנים האחרונות. בשנה"ל תשע"ג עמדו נתוני הזכאות לבגרות בעיר על 79.22%, ואילו בשנת תשע"ב עמדו הנתונים על 80.15%.  

בשנה החולפת השקיעה עיריית רמת-גן רבות במתן שיעורי תגבור ושיעורים פרטיים לתלמידי העיר, הן במסגרות החינוכיות העירוניות והן בפעילויות בקהילה, דוגמת שיעורי תגבור ושיעורים פרטיים שניתנו לחניכי תנועות הנוער במהלך הפעילות עצמה. ההשקעה הרבה בתלמידים באה השנה לידי ביטוי בנתונים שפרסם היום משרד החינוך. 

ישראל זינגר, ראש עיריית רמת-גן: "הנתונים מצביעים על הצלחה משמעותית של תלמידי העיר ואני שמח שההשקעה הרבה בתחום החינוך בעיר - כשליש מתקציב העיר לשנה - באה לידי ביטוי בתוצאות. השגת תעודת בגרות והצטיינות בלימודים הם חלק משמעותי ביותר בהליך חינוך הנוער, אך לצד זאת אני רואה חשיבות רבה בחינוך בני הנוער לערכים חברתיים, המלווים אותם לאורך ימיהם. רמת-גן גאה בתלמידיה ותמשיך לפעול בכל דרך על מנת לסייע להם להגיע להישגים הגבוהים ביותר, ולשמור על מיקומה הראשון והמכובד של רמת-גן באחוז הזכאים לבגרות מבין 15 הערים הגדולות".  

לינקים בפוטר
דלג על לינקים בפוטר
nagish
עבור לתוכן העמוד