פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

הצעירים עולים ל'קומה השנייה'

עיריית רמת-גן השיקה השבוע את מרכז הצעירים החדש, שהוקם ברח' הרא"ה 9. מרכז הצעירים, שהוקם בסיוע ובשיתופו של חבר המועצה ומחזיק תיק הצעירים, עו"ד שי בכור, יהווה מרכז פעילות שוקק עבור צעירי העיר, בין גילאי 18-35. "זהו צעד אחד בדרך הארוכה לקידום הצעירים ברמת-גן", אמר ראש העיר, ישראל זינגר בהשקת המרכז.  

ערב מרגש במיוחד נערך אתמול (א') בקומה השנייה של רח' הרא"ה 9, כאשר נגזר סוף סוף הסרט להשקת מרכז הצעירים החדש של רמת-גן, שייקרא 'הקומה השנייה'.  

מרכז הצעירים החדש נבנה בחודשים האחרונים והושקעו בו מאות אלפי שקלים. המרכז מכיל חללי עבודה המיועדים לצעירי העיר, חדרי ישיבות והרצאות, ואזור פנאי. המרכז צפוי לשרת את בני גילאי 18 עד 35, ולהוות עבורם מקום מפגש ללימודים, עבודה ולאירועי פנאי והעשרה. 

בשלב זה, נפתח המרכז להרצה בלבד וצעירי העיר מוזמנים לפקוד אותו וליהנות מהעשייה. הפתיחה הרשמית של המרכז צפויה בחודש מאי, אז גם יחלו במרכז הרצאות העשרה מתחומים מגוונים, דוגמת זוגיות, הורות צעירה, יזמות ועוד.  

שי בכור, חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הצעירים: "אני שמח ומתרגש. זהו הישג עצום לתושבי רמת-גן הצעירים שמקבלים ביטוי ונמצאים כעת על המפה. הבטחנו להקים את מרכז הצעירים ועשינו זאת. סוף סוף לאחר שנים ארוכות יש בית אמיתי לצעירים בעיר שייתן מענה לצרכי הצעירים. אני גאה להוביל את תחום הצעירים ברמת-גן בתמיכת ראש העירייה".  

ראש העיר, ישראל זינגר: "המקום הזה הוא עוד היסטוריה קטנה שאנחנו עושים. הפסקנו לדבר, עכשיו לא מפסיקים לעשות. ההתרגשות שלי מהמקום הזה החלה כשרק התחלנו לעבוד עליו, וכעת אני מברך על המוגמר. המשימה הבאה היא למלא את המרכז בצעירים שייהנו מפירות העשייה שלנו, וגם בכך נצליח".

nagish
עבור לתוכן העמוד