פורטל החינוך עיריית רמת גן
בר עליון
דלג על בר עליון
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

טיול בירושלים וסביבותיה - תצפית ואויר הרים

**     הפסקה לארוחת בוקר ע"ח המטייל בקניון מבשרת.

יד אסא הוא אתר הנצחה לחיילי צה"ל שנהרגו בעת כיבושו של המוצב הירדני "שייך עבדול עזיז". יד בעברית הינו אתר הנצחה ואתר זיכרון, אבל באופן סמלי גם מספרם של החיילים שנפלו בקרב הקשה שהתחולל על המוצב במלחמת ששת הימים - י"ד מטובי חיילנו, אשר חרפו את נפשם לשחרור הדרך .

נבי סמואל - מסורת קדומה קושרת את האתר לדמותו של שמואל הנביא והוא מקודש לשלושת הדתות. האתר שוכן בפסגת הר המתנשא לגובה של 904 מטרים מעל פני הים. נערוך תצפית נוף ונספר את סיפור המקום.

נטף ישוב קהילתי –נתארח אצל יעל על המרפסת – יעל מזמינה אתכם ליהנות מחוויה יוצאת דופן - למופע זמר אומנותי איכותי ותרבותי, ולמפגש אישי, בביתה בנטף.

**     סיור בישוב נטף - נטף הוא יישוב קהילתי, המשקיף על נוף מקסים, בחיק שמורת  טבע  בהרי יהודה, במרחק של כעשרים דקות נסיעה מירושלים.  

ארוחת צהריים כשרה בקבוץ צובה

נמשיך  את טיולנו בהר עמינדב 823 מטר מעל פני הים, נקודת תצפית יפה על האזור המערבי של הר חברון והרי ירושלים. בראש ההר ישנה אנדרטה לזכר הנשיא ה 35 של ארצות הברית, ג'ון פיצ'גרלד קנדי, שנרצח בדאלאס, טקסס ב 22 בנובמבר 1963 בירייה מן המארב. האנדרטה אשר נקראת - 'יד קנדי'. צורת האנדרטה, מזכירה גזע כרות, והיא מסמלת את חייו ומותו הפתאומי של הנשיא. בהיקפה 51 פסי בטון, כמספר המדינות המרכיבות את ארצות הברית כל עמוד מתנשא לגובה של 7.2 מטרים נערוך תצפית לעבר הרי יהודה, הרי חברון ואפילו תצפית עד אשדוד ומישור.

** חזרה למקום המפגש.

הרשמה לטיול:

בזמן הרישום למועדון בימים ראשון ושני 24-25.08

המחיר למשתתף  165₪ כולל מע"מ

המחיר מותנה במינימום 45  איש באוטובוס.

המחיר כולל:             

אוטובוס תיירותי+מדריך מוסמך+ארוחת צהרים כשרה+מפגש עם יעל בדיחי


תאריך 15/09/2014 07:00
מיקום מכפר המכביה
הדפסשלח לחבר
nagish
עבור לתוכן העמוד